Telefon: 0507 784 89 87
Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar

Hakkımızda

Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar Hakkımızda

2001 yılından itibaren hizmet veren firmamız; genişleyen iş hacmi ve kaliteli hizmetiyle ikinci el eşya sektöründe kaliteli hizmet veren bir kuruluştur. Hizmetlerimiz arasında ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, elektronik eşya, ofis mobilyası, antika ve diğer ikinci el eşya alım satım hizmeti bulunmaktadır. İstanbul geneline hizmet veren Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar, en kısa zamanda İstanbul bölgesine hizmetlerini götürmektedir.

İstanbul Beylikdüzü Esenyurt bölgesinde kurulan firmamız, İstanbul geneline hizmet vermektedir. Doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran Beylikdüzü İkinci El Eşya Alanlar, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan ve ikinci el eşya alım ve satım konusunda teknolojiyi kullanan firmadır.

Amacımız, müşterilerimize ikinci el eşyalarını değiştirirken alım ve satım konusunda en güzel hizmeti vermektir. Profesyonel personelimiz ve nakliye araçlarımızla aynı gün içerisinde taleplere cevap vermektedir.

Misyonumuz;

müşterilerimizin ikinci el eşya sektöründe ikinci el eşyalarını satmaları konusunda hızlı çözüm hizmeti sunabilmektir.

Vizyonumuz;

ikinci el eşya sektöründe sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini arttırarak, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.